Sıkça Sorulan Sorular

İHTİYAÇ : 7 renk, kaliteli malzemeye baskılı etiket istiyorum. Etiket yapıştırma makinemizde sorunsuz çalışmasını ve hesaplı olmasını istiyorum.

CEVAP   : Birinci sınıf Avrupa menşeli ve kaliteli baskı malzemeleri ile tecrübeli operatörlerimiz tarafından baskı yapılır. Kalite kontrol sonrası müşteriye hızlı ve hesaplı bir şekilde sevkiyat yapılır. Kaliteli malzeme kullanımı ve bilgi birikimimiz sayesinde sorunsuz çalışan kaliteli etiket imal edilir.

İHTİYAÇ : Elimde Avrupa' dan çok güzel bir etiket numunesi var. Ben de tam bu etiket gibi bir etiket istiyordum.

CEVAP   : Etiket numunesi uzmanlarımızca incelenir ve aynı kalite veya sizin isteğinize ve bizim önerimize göre daha kaliteli tasarım ve imalat yapılır.

İHTİYAÇ : Şeffaf malzeme üzerine çok canlı, albenisi olan şöyle bir etiket bastırmak istiyorum.

CEVAP   : Etiket, çeşitli baskı sistemlerimizden uygun olan sistemde isteğiniz doğrultusunda üretilir.

İHTİYAÇ : Yazıcılarımızda kullanılmak üzere etiket istiyorum. Bir de yazıcım için sarf malzemesi ( ribon ) istiyorum.

CEVAP   : Sistem ihtiyacınız belirlenir ve sisteminize uygun en hesaplı etiket belirlenir. Birinci sınıf malzeme ile imalat yapılır. Ribon talebiniz karşılanır.

İHTİYAÇ : Yurtdışındaki müşterimiz şu özelliklerde, şu kadar ısıya ve soğukluğa dayanıklı, şu sertifikaya göre etiket talep ediyor.

CEVAP   : Yurtdışı - yurtiçi kodlu, sertifikalı veya belli özelliklerde istenen tüm etiketlerin malzemeleri titizlikle tespit edilir, test edilip raporlanır ve imal edilir.  

İHTİYAÇ : Kimsede olmayan farklı, bize özel bir etiket istiyorum.

CEVAP   : Farklı baskı sistemleri ve tasarım bilgimizle etiketlerinize farklılık kazandırılır.